TARO - MANS PAŠIZAUGSMES CEĻVEDIS                        

PAR MANI UN TARO

   Kārtis mani ir vilinājušas jau no pašas bērnības. Ar zinātkāri pusaudžu gados pašmācības ceļā apguvu franču kāršu lasīšanas tehniku. Taro kārtis manās rokās nonāca astoņpadsmit gadu vecumā. Pirmo reizi izliekot sev kārtis, es nobijos no tiešuma un precizitātes kādā tās mani uzrunāja un sapratu, ka neesmu tām vēl gatava. Tomēr, nevar aizbēgt no tā kas ir tavs. Kā saka: atrasties īstajā laikā, īstajā vietā... Liktenis piespēlēja lielisku iespēju apgūt taro kārtis. Taro ir kļuvis par manu ikdienas neatņemamu daļu.
    Es turpinu augt un pilnveidoties caur lekcijām un meistarklasēm. Es cenšos darbā ar taro integrēt lietas, kas mani uzrunā no citām praksē pielietojamām metodēm, kas saistītas ar enerģijas lasīšanu, psiholoģiju, litoterapiju un citām.
   Taro ir iespēja iepazīt un analizēt sevi. Tā ir iespēja atrast un pieņemt sevi. Iespēja apzināt savus talantus un iespējas, dažādu situāciju un problēmu analīze un tikai pēc tam ieskatīšanās nākotnē. Taro ir padomdevējs garīgos meklējumos, attiecībās, biznesā, konfliktsituācijās, reizēm terapeits. Taro palīdz izdarīt izvēles un atrast risinājumus. Visa informācija par mums, notikumiem, pagātni, tagatni un nākotni ir ierakstīti kopējā informācijas laukā. Taro ir viens no neskaitāmajiem instrumentiem, kas lasa enerģiju no šī lauka. Taro ir mans instruments.


 Sanda.