PAKALPOJUMI

Taro konsultācijas

Dažādu situāciju un problēmu analīze, to risinājumi. Iespēju un talantu apzināšana. Psiholoģisko portretu, attiecību izlikumi. Finanses, darba meklējumi, biznesa iespējas, potenciāli, partnerību izlikumi. Psiholoģisku manipulāciju, svešas ietekmes apzināšana. Karmiskie un ezotēriskie izlikumi.

Konsultācija ilgst  80 min. - 50 EUR

(Konsultācijā ietilpst pēc izvēles kāds no bāzes izlikumiem atbilstoši jautājuma tematikai un konkrētā jautājuma izlikums, apskats, analīze, ieteikumi.)

APMĀCĪBA

Taro kāršu lasīšanas pamati 

Es uzskatu, ka taro kāršu lasīšanu nevar iemācīt. To var apgūt tikai caur savu pieredzi, neatlaidīgi strādājot ar sevi un citiem. Es varu būt tikai mentors, kurš var ievest taro pasaulē un dot norādījumus un dalīties ar savu pieredzi. Esmu izstrādājusi teorētisku un praktisku treniņu kursu, kas ļauj īsā laikā ar dažādu uzdevumu palīdzību attīstīt taro lasīšanas mākslu ne tikai iesācējiem, bet pavērt jaunus apvāršņus tiem, kuri jau ir iepazinušies ar taro pamatiem.

Grupu apmācības sākot no 5 personām 35 EUR  viena nodarbība ( cikls no 8 nodarbībām, nodarbības ilgst 3 stundas). Individuālā apmācības maksa pēc vienošanās.

Ievads taroloģijā, kāršu nozīme, apgūšanas principi, 10 praktiski uzdevumi kāršu lasīšanas veicināšanai. Uzskates materiāli, bāzes izlikumi.

NODARBĪBAS

''Iepazīsti sevi caur taro"Praktiskās nodarbības ar taro kārtīm sevis izzināšanai.

Praktiskās nodarbības ar taro kārtīm sevis iepazīšanai, psiholoģiskais pašportrets, savu talantu un iespēju apzināšana. Bez priekšzināšanām.

Grupu nodarbība sākot no 5 personām - 45 EUR par lekciju no  personas (nodarbība ilgst 3 stundas).

Īss ieskats taroloģijā, izklāsts par tēmu "kā iepazīt sevi caur taro" uzskates materiāli, 3 izlikumi,  komentāri par izlikumiem ( psiholoģiskais pašportrets, talantu izlikums, talantu iespēju realizēšanas izlikums).

"Taro meditācija" - savu taro kāršu izveidošana.

Praktiskās nodarbības ar un bez priekšzināšanām.

Grupu nodarbība sākot no  5 personām - 45 EUR (nodarbība ilgst 3 stundas).

Īss ieskats taroloģijā, uzskates materiāli. Taro kāršu izveidošanas principi. Taro meditācijas izlikums, komentāri par izlikumu. Visi nepieciešamie materiāli kāršu izveidošanai ir iekļauti