Pievienojies Metaforiski asociatīvo kāršu pateicības praksei!

 Atvēli nedaudz laika reizi dienā pateicībai. Kopā mācīsimies būt pateicīgiem, izmantojot Metaforiski asociatīvās kārtis. Tev nav jābūt zināšanām, lietojot šo instrumentu. Uztiecies savai iekšējai balsij, savai intuīcijai, savām sajūtām. 

Spied pogu "Pievienoties" un seko Metaforiski asociatīvo kāršu pateicības prakses lapai facbook

Pievienoties

   

Projekta "Metaforiski asociatīvo kāršu Pateicības prakses" mērķis ir mudināt ikdienā mācīties būt pateicīgam. Būt pateicīgam par visu. Par to, ka esam nākuši šai pasaulē, par jumtu virs galvas, par cilvēkiem kurus satopam, par skolotājiem, par mācībām, par neveiksmēm, kas mūs skolo, par sasniegumiem, par laimes un prieka brīžiem, par zaudējumiem un ieguvumiem... Tā varētu turpināt bezgalīgi.

Kad iemācāmies no sirds pateikties, visums kļūst atsaucīgāks un dāsnāks.

Pateicība ir spēks, kas transformē pasaules redzējumu. Tā nav vienkārši īslaicīga tendence, bet dzīves sastāvdaļa ar potenciālu pārveidot gan uzskatus, gan dzīves kvalitāti.

Kas ir Metaforiski asociatīvās kārtis?

Metaforiski asociatīvās kārtis (MAK) – ir kartiņu komplekts ar dažādiem tatēliem, ko izmanto kā psiholoģisku palīginstrumentu darbā ar cilvēkiem, lai izpētītu iekšējo pasauli, atklātu slēptās jūtas, domas un problēmas. Kārtīm  nav iepriekš noteiktu nozīmju. Tās kalpo kā projektīvs instruments, ļaujot caur asociācijām ar attēliem izteikt savas jūtas, labāk izprast sevi un rast risinājumus dažādiem dzīves jautājumiem.

Kam izmanto Metaforiski asociatīvās kārtis?

Metaforiski asociatīvās kārtis tiek lietotas dažādās psiholoģijas nozarēs — piemēram, psihoterapijā, koučingā, mākslas terapijā, pašizziņas procesos. Tās noder darbā ar trauksmi, depresiju, traumām, savstarpējām attiecībām, kā arī, meklējot dzīves mērķus un resursus.

Kā tās darbojas?

Strādājot ar Metaforiski asociatīvājām kārtīm, cilvēks izvēlas tās kartes, kas izraisa noteiktas asociācijas, un dalās ar savām jūtām, domām un pārdzīvojumiem, kas saistīti ar šiem attēliem. Tas palīdz atklāt slēptos motīvus, bailes, vēlmes un resursus, kā arī labāk saprast savu situāciju.

Kas izmanto Metaforiski asociatīvās kārtis?

Metaforiski asociatīvās kārtis var izmantot gan psihologi, kouči, mākslas terapeiti, skolotāji, sociālie darbinieki, jebkurš, kam ir vēlme doties sevis izpētes ceļā.

Kāda ir Metaforisko asociatīvo kāršu stiprā puse?

Metaforiski asociatīvo kāršu spēks slēpjas to spējā radīt asociācijas, kas palīdz izkļūt ārpus ierastajām domāšanas shēmām un ieraudzīt situāciju no jauna skatupunkta. Radīt piekļuvi gan apzinātajam, gan neapzinātajam, veicinot izmaiņas, paplašināt perspektīvas un iekšēju transformāciju.

Pievienoties